Агентство Нерухомості "1000 Варіантів"

Жовтень20

Як правильно обрати квартиру.


Агентство нерухомості 1000 варіантів

Вибрати квартиру, справа не з легких, а наслідки від неправильного вибору можуть бути катастрофічними. Насамперед вам необхідно звернутись до агентства нерухомості з гарними рекомендаціями. Для цього, спочатку, необхідно почитати відгуки про агентства вашого міста, поговорити зі знайомими які користувались послугами якогось із них, а також подивитись інформацію про обране вами агентство у мережі інтернет. Після того як агентство обране, необхідно детально описати агенту ті умови проживання які вас цікавлять, а також детально описати квартиру яку хочете отримати.

Після того як ріелтор підшукає вам житло та запросить вас подивитись на квартиру, зверніть увагу не лише на район в якому знаходиться житло, а й на наявність поруч магазинів, дитячих майданчиків, школи, дитячого садка, зупинки. Також дуже важливо пересвідчитися в тому що біля будинку не знаходилися нічні клуби, кладовища, промислові підприємства, та інші шкідливі об’єкти.

Перш ніж увійти в квартиру, необхідно звернути увагу на стан фасаду будинку, рівень ремонту в під’їзді, справність ліфтів та поштових скриньок.

В квартирі перш за все необхідно приділити увагу санвузлу та кухні. У ванній необхідно перевірити справність труб, кранів, відкрийте воду, перевірте напір. На кухні найважливішим є стан вентиляції та каналізації.

Якщо ви хочете купити квартиру з готовим ремонтом, необхідно приділити увагу якості ремонту. Необхідно перевірити стан шпалер за меблями, рівність стін, підлоги, стелі.

При наявності балкону, перевірте його стан. Перевірте стан балконних вікон, перевірте утеплений балкон чи ні.

Не робіть поспішних висновків та не приймайте необдуманих рішень. Після того як подивитесь квартиру, дайте собі час на обдумування усіх за і проти, і лише тоді коли все вирішите приймайте рішення.

Повернутися на попередню сторінку